O prvním polibku

1. october 2011 at 9:21 | caw |  Píšu o..
kiss
"První polibek". Je to věc, kterou holky ve věku od tak zhruba 10 do takovejch 14 většinou strašně řeší. Přemýšlí, kdy už to přijde a kdo bude ten VYVOLENÝ. Mají depky z toho, že se jejich "zkušenější" kamarádky "vykously" už xkrát a ony si s klukem dali maximálně pusu.
Ne, nebudu je odsuzovat. Taky jsem taková byla,to snad každá. Snila jsem o tom, že až to přijde, tak to bude úžasný, v břichu mi budou lítat motýlci a bude to, jako bych byla v sedmém nebi. Prostě tak, jak to popisujou zamilovaný story, moje beznadějně romantický kamarádky a americký filmy.
Ve 12, kdy jsem byla ještě nepolíbená a zároveň šííleně zamilovaná do jednoho kluka jsem celé dny a noci nepřemýšlena nad ničím jiným. Napadaly mě stovky variant, kdy, jak a kde by se "to" mohlo odehrát.
A pak jsem s mým vyvoleným začala chodit. Tenkrát jsem z toho byla úplně vycákaná a když mě po 2 měsících "chození" chytl a ruku a dal mi pusu. Obyčejnou pusu. Jenže já byla malý blbý děcko a chtěl jsem být zajímavá a důležitá a tak jsem začala všude vyprávět, že už jsme se líbali. Nelíbali. Ani měsíc po tom,ani dva. A pak jsme se rozešli.
A já jsem byla úplně v prdeli, protože za týden mi mělo být 13 a být do 13 nepolíbená to je přece hroznej trapaaas! (nojo, tenkrát mi to prostě tak připadalo) .

No a co se nestalo. Měsíc po mých 13tých narozkách jsme se dočkala. Toho, o čem jsem tolik snila, prvního polibku.
Jenže realita naprosto vyvrátila moje očekávání. Nebylo to úžasný, v břiše mi nelítali motýlci a když to skončila neměla jsem pocit že létám a nebyl mi celej svět jedno.
Bylo to hnusný, slizký, jako bych měla v puse slimáka co dostal elekrickej šok. Místo motýlků se mi spíš zvedal žaludek a když to (konečně!) skončilo panikařila jsem za prvé z toho, jesli jsem něco nepokazila, za druhé z toho, že jestli všichni líbají takhle tak to už nikdy nechci zažít.
A aby toho nebylo málo, tak se to neodehrálo ne někde v parku na lavičce ani podobně romantickým místě. Bylo to na táboře, kdesi u lesa, kde na nás všichni čuměli.
Co víc si přát.

A proto radím všem, co svůj první polibek nedostali - nehroťte to. Jednou to prostě přijde a možná to bude pohádkový a v tom případě Vám závidím, a nebo se to prostě stane, vy z toho nebudete nijak odvázaný, ale máte jistotu, že jednou přijde někdo, s kým to bude úžasný.
A víte, každýmu se líbí něco jinýho, takže nějaký návody "Jak na to" jsou zbytečnost. Až to přijde, tak to prostě nějak uděláte, to půjde samo. A časem v tom prostě získáte praxi . Nic víc k tomu dodávat nemusím ;):D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Puff Puff | Web | 1. october 2011 at 10:10 | React

:D :D :D Tak jako já...já byla nepolíbená i ve čtrnásti :D :D byla tu taky sázka, žr jestli se s nikym nevykousnu do června, tak se budu muset vykousnout se spolužákem...Vlastně jsem to chtěla, ale dělala že ne :D Přišlo mi lepší, když se poprvý budu líbat s ním, protože i když to pokazim, tak to vadit nebude...A pak jsem s nim, ještě než začal červen začla chodit a bylo to :D :D V tom třídenním vztahu jsem zažila víc než jen líbání, ale to tu rozebírt nechci :D Ale napadlo mě, že první polibek...tak se dá říkat čemukoliv, co si vybereš ty. Jo, měla jsem před rokem kluka a něco jako skorolíbání bylo, ale spíš to byl trapas, kdy jsme oba ucukli a...no, raději nemluvit :D Já na první polibek s tim spolužákem nijak moc nevzpomínám...Když už, tak spíš na líbání s klukem, kterýho jsem fakt milovala a ne s tim se kterym jsem to udělala jen abych se to naučila :D Nebudu lhát, že jsem nezažila nečekaný líbání,velká romantika,motýlci v bříšku... :D ale nebylo to to první :D Prostě, nejvíc mě dostává, jak jsem to tenkrát taky tak děsně řešila...jako "jsem fakt divná, že jsme se ještě nelíbala!!" :D :D

2 Caw Caw | Web | 1. october 2011 at 18:45 | React

[1]: přesně tak :D já taky zažila to fakt krásný líbání, ale nebylo to to první. Ono jde hlavně o to, co k tomu člověku cítíš, žejo;D Ale ono to řeší celkem všichni.. prostě, už to tak je :D

3 Emm Emm | Web | 2. october 2011 at 17:56 | React

To můj první polibek byl úplně boží :D bylo mi asi 14 a čtvrt, což je fakt pozdě, ale stálo to za to :D Seděli jsme na lavičce a povídali si..a on se pak ke mě naklonil..odhrnul mi z obličeje vlasy, s úsměvem a poznámkou:"vlasy" :D no a pak to bylo :D sice jsme se pak další den dohodli že budeme jenom kámoši, ale i tak to bylo nezapomenutelný..takovej první polibek bych přála každý holce.. :)

4 Caw Caw | Web | 16. november 2011 at 20:34 | React

[3]: jee tak to ti závidím! :D:) tak snad aspon to jiný poprvé, to s velkym "P" :D bude stát za to !:D

5 my-date my-date | Web | 17. november 2011 at 11:32 | React

Áááá pomoc An je retardovaná, sto let za opicema a pořád čeká na prince na bílym koni :D
Ok ok..vždycky sem byla tak trochu jiná, to uznávaj i učitelé, a to že nemám potřebu se s nikym "kousat" (bože jak já to slovo nenávidim, zvedá se mi kufr už teď :D) mi nějak moc nevadí. Prostě zastávám názor že kluci jsou jen deb*lové a nestojí ani za kopanec do ****. :D Néé já fakt nejsem feministka! :D

6 Caw Caw | Web | 17. november 2011 at 11:51 | React

[5]: no ono je to vlastně dobrej přístup :D někdy lituju že sem si s něma vůbec kdy něco začala.. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement