Caw a její cesta světem blogovým

5. may 2012 at 13:30 | caw |  Píšu o..
Bloguju už nějakej ten pátek, takže o tom něco vím. Svůj první blog jsem si založila, když nám poprvé zapojili internet, to mi bylo 9 let, tudíž bloguju už necelých 6 let. A ano, taky jsem to zažila. Co? Že pro mě byl blog důležitější než chodit ven s kamarády, než škola a než mé další zájmy. Troufám si říct,že jsem byla závislá.

MŮJ PRVNÍ BLOG ( pořád existuje, ► http://kikinaasimsa.blog.cz/ )
Pamatuju si přesně, jak se na něm objevily první pozitivní komentáře. Byla jsem nadšená. Ale pak, když se u jednoho článku objevila kritika, byla jsem z toho úplně vykolejená. Mám dojem,že jsem možná i brečela :D Ale jak plynul čas a já psala víc a víc článků, které mi komentovalo víc a víc lidí (no nebylo jich zase tak moc, ale mně to tak tenkrát připadalo) potřebovala jsem na blog víc a víc času. A tak, když jsem přišla domů ze školy, hádejte, co jsem udělala. No bingo, sedla k počítači. Když jsem šla ven, vymýšlela jsem ubohý výmluvy, abych mohla jít dřív domů. Když se nad tím teď zamyslím, byla jsem fakt blbá...Největším zavbijákem se staly takový ty soutěže, typu SONB, SOND, bleskovky apod. Nejen, že jsem se jich účastnila, já je i pořádala a to pak bylo spoustu práce s diplomy atd.
Když si teď ten blog pročítám, byla to tak nehorázná ztráta času...jediné, co k něčemu bylo, bylo to, že jsem se docela naučila pracovat s grafickýma programama.. jinak v tom žádný životní pokrok nevidím. Nu, co už teď :)

Zajímavé je, že v době, kdy jsem ještě byla aktivní na výše zmíněném blogu, jsem založila i tento blog. A pro zasmátí, tady máte odkaz na jeden článek (jak asi pochopíte, tak vznikla moje nynější přezdívka) ► http://kikinaasimsa.blog.cz/0804/ashi-ashi-new-blog ... omg :D stydím se za to w, sh a hlavně za ty otřesný hrubky :D

No, poté co jsem jaksi ukončila působení na kikinaasimsa (mimochodem adresa vznikla ze složení moje a bráchovýho jména :D), byl mým blogem tento. Současně jsem si založila blog o hře The Sims (na ukázku malé propagační video :DDDDDD)

(tenkrát byl mým velkým vzorem blog lovelysims), jenže ten mi z neznámých důvodů zablokovali, a tak jsem se stala "spoluautorem" blogu http://sim-sims.blog.cz/, kde jsem taky poznala Pufflie a Emm (tenkrát verbatel a arabek96 :D) a byl to nenavštěvovanější blog, pro který jsem kdy psala. Jenže ona ta návštěvnost něco stojí, musíte se tomu věnovat deno denně a navíc tenkrát byly populární takové ty sims komixy, kdy se k fotkám ze hry připisoval text a to byla práce na několik hodin (1. díl mi zabral i kolem 5ti hodin...).
-----
-----
Působení na tomhle blogu ale nelituju, krom toho že tam jsem se opravdu zdokonalila v grafice a naučila se používat Adobe Photoshop, jsem poznala fajn lidi a zažila, co to je mít takový blog, co byl vlastně jako taková malá firma :D:)
Přemýšlela jsem, že bych zase dělala grafiku, že bych stáhla Photoshop..ale ne, je to na dlouho a nemám na to nervy, krom toho teď vůbec nemám čas a zase bych seděla jen za počítačem.. ne, to nechci.

Mimo tyto blogy jsem měla ještě několik dalších, však s minimální trvanlivostí :D O dollzkách, módních návrzích, o rihanně :D, měla jsem dokonce chviličku i holčičí blogu ala Lejdy Vanilka.. :D

Tak, a skončila jsem tady. Na blogu s minimální návštěvností, kde akorát melu sra*ky :D A víte co, mně tak tak vyhovuje :) No stress a psát můžu, kdy se mi zachce. :-)
 

1 person judged this article.

Comments

1 Puff Puff | 5. may 2012 at 16:42 | React

Mmmm, že ti ty barvy na tm vieu ale pěkně ladí... :P :D :D Jinak ten článek Miss. Cawaíík to celkem zabíjí :D

Hard lines ... to bylo opravdu suprový :) A ty designy... Jsem měla zakázaný nějaký dělat, páč grafička jsi byla ty :D Ale mam na to bezva vzpomínky a jsem ráda, že jsme se tak poznali :))

2 Emm Emm | Web | 5. may 2012 at 23:27 | React

Jojo, ty časy na sim-sims s tebou byly nejlepší..teď už blog upadá, nikdo tam nepíše. Konkurz dělat nechci, pořád doufám, že až budu mít netbook tak mi na něm sims pude a jednou za čas třeba něco napíšu, i když budu na gymplu a nebudu zvládat :D

3 Caw Caw | Web | 6. may 2012 at 12:46 | React

[1]:no jako musím se vážně smát při pohledu na ty moje výtvory a ten článek..snad radši bez komentáře, nevěřím, jak jsem to vůbec kdy mohla napsat :D:D:D Jojo,ten komix mě fakt bavil, byl asi jedinej, se kterým jsem nikdy neměla chuť seknout.. jo, to já taky:))

[2]: to byly.. ne, taky bych nedělala konkurz, přece jenom jsme na tom blogu byly dlouho a nechci ho nechat nějakým úplně cizím lidem :D

4 Linda Teatime Linda Teatime | Web | 16. may 2012 at 20:57 | React

Já mám taky dost dlouhou blogovou historii, a taky na ní nejsem moc pyšná. A kritiku jsem taky poprvé nesla dost těžce.
PS: Ten blog o sims je docela pěkný, náhodou...

5 AaauceFring AaauceFring | Email | Web | 8. august 2017 at 12:04 | React

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

6 MatthikNes MatthikNes | Email | Web | 19. august 2017 at 16:55 | React

2059 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 6254

7 MatthikNes MatthikNes | Email | Web | 19. august 2017 at 17:38 | React

4891 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 6538

8 MatthikNes MatthikNes | Email | Web | 20. august 2017 at 22:24 | React

8669 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 2080

9 PeterSiz PeterSiz | Email | Web | 25. august 2017 at 15:23 | React

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

10 HollyJoymn HollyJoymn | Email | 28. august 2017 at 21:17 | React

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement